Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

“Kazan Kazan” felsefesine uygun olarak müşterilerimizin bugün ve gelecekteki beklentilerini algılamak, anlamak ve daha iyi sonuçları karşılamak istiyoruz.

Sorumluluk

Ülkemize ve insanlara karşı büyük bir sorumluluğumuzun olduğunun farkındayız. Bu bilinçle sorumluluğumuzu yerine getirmek için çalışıyoruz.

Önce İnsan

Anlayışımız insana saygı temeli üzerindedir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve toplumu oluşturan tüm insanlara dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin saygıyla yaklaşıyoruz.

Takip

Gelişen teknolojiyi takip ederek, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Sürekli denetim sayesinde yüksek iş motivasyonu sağlıyoruz.

Uygunluk

Üretimimizi ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde belgelendirerek, yüksek teknolojilerden faydalanarak yapıyor ve ambalajlıyoruz.

Disiplin

Üretimimizi belli bir düzen ve plan içinde yapıyoruz. Değerlerimizden ödün vermeden çalışma disiplini ile işimizi yapıyoruz.

Amaçlıyoruz.

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde eşit yönetmeyi amaçlıyoruz.

misionright
visionleft

İstiyoruz.

REM Zeytinleri olarak, disiplinli kültürümüz ile stratejik yönetilen dinamik bir portföye sahibiz. Gıda sektöründe farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamayı istiyoruz.

Bizi Tanıyın.

1994 tarihinden bu yana tüketicilerin tercihi olan ve gıda sektöründe liderliğini sürdüren REM Zeytinleri, tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Dünya trendlerini yakından takip eden REM Zeytin, birden fazla ürün gamında  liderliğini sürdürmektedir. REM Gıda, zeytin sektöründe discount market zincirlerinde 2 kg teneke, ufak (65 gr, 250 gr) vakum paket ve cam ambalaj çeşitleri ile Türkiye’yi ilklerle tanıştırmıştır.

REM Zeytinleri, Türkiyede sağlıklı ambalaj çeşitleri ile ilk markalardan biridir. Artan çeşitleriyle Türkiye’nin ‘Yenilik, Sağlık’ ve ‘Lezzet’ etiketleriyle bilinmektedir. REM Zeytinlerine güven duygusu sadece Türkiye sınırları içinde kalmamış Ortadoğu ülkeleri, Balkanlar ve Avrupa gibi pek çok yerlere taşımıştır.

siyah zeytin ağacı
Nasıl Muhafaza Edilir?

Zeytin ürünlerini kuru serin bir yerde saklayınız güneş ışığı, ısı ve nemden koruyunuz. Zeytinleri ağzı açıldıktan sonra kendi ambalajında ve buzdolabında muhafaza ediniz. Salamura suyundaki ürünleri kendi salamurasında tutunuz. Yağlı ürünleri ise özelliğini kaybetmemesi ve yağının dibine çökmemesi için ara sıra alt üst ediniz.

Zeytinin Faydaları Nelerdir?

Zeytinde ve zeytinden üretilen zeytinyağında oleik asit, linoeik, palmitik ve stearik asitler, hidrokarbonlar ve A,D,E ve K vitaminleri bulunur. Olaik asit insan bünyesinin kendisinin yapamadığı ve dışarıdan almak zorunda olduğu bir madde olup, yüksek tansiyon riskini azaltır ve kemik gelişiminde katkıda bulunur. Linoeik asit ise kötü huylu kolestrolü düşürücü bir etkiye sahiptir. Zeytinin içerdiği vitaminler, vücutta antioksidan etkisi gösterir ve hücrelerin yenilenmesini sağlar. 

Zeytinyağı Nasıl Saklanır?

Zeytinyağını doğrudan güneş ışığı görmeyen serin yerlerde (20 °C – 25°°C) saklayınız. Zeytinyağı her türlü kokuyu çeker, yabancı koku olmayan yerlerde ağzı kapalı olmasına dikkat ediniz. Zeytinyağı ağzı açık olarak hava ile temas ederse tadı ve kokusu bozulmaya başlar; asitlik ve peroksit değerleri yükselir. Usulüne uygun olarak saklanan natürel zeytinyağlarını, özelliklerini kaybetmeden 2 yıl içinde tüketebilirsiniz.

Lojistik

Sofralarınıza lezzetli tadı getirmek için gece gündü yollardayız. Kaliteli bir hizmet sunmak için yenilikçi fikirlerimiz ile insan hakkını, sağlığını gözeterek,
steril ortamda işlediğimiz zeytinleri en hızlı şekilde sofralarınıza ulaştırıyoruz.